KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13005247

nr 1300 5247

Göran Folcker

(1920-2000), Sverige

Akvarell, Kust, 34x44 cm. Signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 januari 2020
kl 20:58:22

13/1 18:56:03 1      Vinnande bud

Göran Folcker

Läs mer om Göran Folcker